סטודיו Assol

שמלת ערב זולה ואיכותית


לפני כל אירוע, נשים רבות יוצאות למרוץ נגד הזמן – קובעות תור למספרה, למניקוריסטית, מחפשות שמלת ערב זולה ככל האפשר ונעליים מתאימות. בהתחשב בעובדה שלאחר כל ההוצאות האלו עדיין צריך גם להביא צ'ק במתנה, מדובר בסך הכך בהוצאה כבדה וכולם מנסים לחסוך היכן שניתן. אחד מסעיפי ההוצאה הכבדים מיוחס לשמלת הערב. מחירה של שמלת ערב בעיצוב אלגנטי וייחודי גבוה מאד, אך בהחלט ישנן דרכים להוזיל אותו.

מדוע שמלות ערב הן מוצר כל כך יקר?

כל מוצר שמושקעים בו חומרים מעולים, עבודה של בעל מקצוע מוכשר ומנוסה, ועיצוב ע"י מעצב מקצועי ויצירתי מגיע לבסוף לכך שמחירו יקר. כך הדבר גם לגבי שמלות ערב. מלכתחילה שמלת ערב הינה בגד אלגנטי במיוחד, הנלבש בהזדמנויות מיוחדות ולא באופן יומיומי. בעוד שבגדים ללבישה יומיומית עשויים מאריגים פשוטים כגון כותנה, טריקו, ובדים סינטטיים זולים, שמלות ערב זולות ויקרות נתפרות מאריגים יקרים יותר כמשי, סאטן, פשתן ותחרה. שמלות ערב זולות אינן בהכרח פחות איכותיות, צריך רק לדעת לבחור אותן נכון.

היכן מוצאים שמלות ערב זולות?

אחת האפשרויות היא להיכנס לחנות יד שניה אמתית או וירטואלית. בדרך זו ניתן למצוא שמלות ערב זולות ויפהפיות שאיכותן לא נופלת בכלום מהשמלות היקרות יותר. אפשרות נוספת היא לבחור דגם שמוצא חן בעינייך ואז לבקש מתופרת שגובה מחיר נמוך יותר, לתפור לך שמלה כזו. עוד אופציה היא פשוט לשכור שמלה. אמנם היא לא נשארת ברשותך, אך אין ספק שלשכור שמלה הרבה יותר זול מאשר לקנותה. מלבד זאת, ניתן גם להגיע לחנויות בגדים בפריפריה, שם באופן כללי המחירים נמוכים יותר, בין אם תתפרו שמלה, תקנו או תשכרו אותה. בכל דרך שתבחרו, תמיד תוכלו למצוא שמלת ערב זולה בכל סגנון אפשרי – עם או בלי מחשוף, שמלות ערב זולות במידות גדולות, שמלות צנועות, שמלות בסגנון וינטג', סטרפלס, שמלות לנשים הרות ועוד.

כיצד בוחרים שמלת ערב זולה ומחמיאה?

הדבר הכי חשוב הוא להיות מודעת לגוף שלך ולהבין מה מתאים לך ומה לא. בנוסף, חשוב לבחור את האריג הנכון שבכוחו לקבוע אם השמלה תחמיא לגופך ותדגיש את נשיותך או תטשטש אותה. שמלת ערב זולה לא אמורה להיות פחות מנפלאה עבורך, החוכמה היא לדעת לבחור אותה נכון. תופרת מקצועית ומנוסה תדע לייעץ לך ולהדריך אותך, הן לגבי סוג האריג, הן לגבי הצבעים שיהלמו אותך והן לגבי גזרת השמלה. שילוב של בחירות נכונות יגרום לך להראות כמלכת הערב בלי שום קשר לעובדה שהצלחת למצוא שמלת ערב זולה. גם אם אינך תופרת שמלה אלא קונה אותה מוכנה, זכרי מהם "הצבעים שלך", באיזו גזרה את מרגישה הכי נוח ומהו התקציב שלך. הכי חשובה היא התחושה הנוחה, גם אם קנית שמלת ערב זולה.